תפריט עליון

תאורת חדר אוכל

מתוך פרויקט תאורה בגבעת ברנר אשר בתחילתו הוגדרו יעדים ורצונות הלקוח , נבחרו הגדלים והרעיונות המתאימים, ובהתאמת צבע וצורה נוצרו מגוון רחב של פתרונות תאורה יצירתיים בצבעוניות ובהתאמה אישית לרצונות הלקוח עם תשומת לב מדוייקת לכל פרט .

תאורת הול

פרויקט תאורה גבעת ברנר-תאורה בהתאמה אישית המשך : תאורת הול

תאורת סלון

המשך פרויקטים תאורה בהתאמה אישית- תאורת סלון

תאורת סלון

המשך פרויקט תאורה בהתאמה אישית, תאורת סלון יחודית

פרויקטים

תאורה בהתאמה אישית עם טאצ יחודי היא פתרון המושלם לבית /לעסק שלך. בקטגוריה זו תוכל לצפות בפרויקטים נבחרים בנושא.

אודות האמן - בועז מיה

בועז מיה, החל ללמוד את מקצוע "ניפוח הזכוכית" לפני כ- 22 שנה בהיותו בן 17. את לימודי הזכוכית רכש אצל דודו, חיים חזן ז"ל, אשר היה רב אומן בזכוכית אומנותית. חיים חזן פרס את חסותו על בועז ולימד אותו את רזי הזכוכית. בועז למד את המקצוע בצורה כה יסודית החל ממרכיבי הזכוכית , סוגייה ועד להכנת...

תאורת מסדרון

המשכו של פרויקט התאורה בהתאמה אישית -טאצ' יחודי בתאורת מזדרון

כונכיות שלג

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. מבט צדפה של תליון קריסטל המודגש על ידי הקצוות הגליים ונתחי קרח של זכוכית הממוזגים ביחד.

גוף תאורה צמוד תקרה צליל

גוף תאורה צליל. המיוצר מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי.אהיל יחודי השוטף את החדר באור חמים ומלטף, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

גוף תאורה צמוד תקרה יונתן

גוף תאורה יונתן. המיוצר מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי.אהיל יחודי השוטף את החדר באור אדמדם צבעוני ורגוע, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

כדור סרוג

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. כל חור הוא מחורר בעדינות, יצירת מרקם רשת פתוחה בכל תליון כדור סרוג.

טיפות

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. זכוכית עבה מסובבת עם פסים, אשר יוצרת צורה של "טיפות" ונותנת תחושה של טיפות גשם.

הכובען המטורף

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. המנורה היא סוג של זכוכית מנסרתיים אשר מסובבת בתהליך הניפוח. צורת הכובע מתבצעת באמצעות שיטת ניגודיות, שבה כל חלק נמשך אל הצד הנגדי של האחר.

מקומט

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. רצועת זכוכית ארוכה מקומטת באמצעות טכניקה ייחודית הנותנת אשליה של אור שבור.

גוף תאורה צמוד קיר- לבה

גוף תאורה לבה, יחודי ביותר, מרהיב, מפוסל בצבעוניותו השוקקתאהיל יחודי השוטף את החדר באור חמים ומלטף, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

סלילים

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. המנורה היא סוג של זכוכית מנסרתיים אשר מסובבת בתהליך הניפוח. צורת הכובע מתבצעת באמצעות שיטת ניגודיות, שבה כל חלק נמשך אל הצד הנגדי של האחר.