תלויי תקרה

כונכיות שלג

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. מבט צדפה של תליון קריסטל המודגש על ידי הקצוות הגליים ונתחי קרח של זכוכית הממוזגים ביחד.

כדור סרוג

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. כל חור הוא מחורר בעדינות, יצירת מרקם רשת פתוחה בכל תליון כדור סרוג.

טיפות

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. זכוכית עבה מסובבת עם פסים, אשר יוצרת צורה של "טיפות" ונותנת תחושה של טיפות גשם.

הכובען המטורף

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. המנורה היא סוג של זכוכית מנסרתיים אשר מסובבת בתהליך הניפוח. צורת הכובע מתבצעת באמצעות שיטת ניגודיות, שבה כל חלק נמשך אל הצד הנגדי של האחר.

מקומט

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. רצועת זכוכית ארוכה מקומטת באמצעות טכניקה ייחודית הנותנת אשליה של אור שבור.

סלילים

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. המנורה היא סוג של זכוכית מנסרתיים אשר מסובבת בתהליך הניפוח. צורת הכובע מתבצעת באמצעות שיטת ניגודיות, שבה כל חלק נמשך אל הצד הנגדי של האחר.

גוף תאורה גרנדה

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי.גרנדה הוא -גוף תאורה מוזהב בהשראה ספרדיתגוף תאורה יחודי השוטף את החדר באור חמים ומלטף, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

גוף תאורה ויולה

גופי תאורה. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי.בעלת עיטור מודרני ויפייפה של ספירלה מוכספת יחודית. גוף תאורה יחודי השוטף את החדר באור מוכסף ויחודי, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

תלוי קיר קונכייה אבסטרקט

גוף תאורה קונכייה אבסטרקט.מיוצר מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. בעל מראה קונכיה אותנטי. גוף תאורה יחודי השוטף את החדר באור חמים ומלטף, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

גוף תאורה קובייה

גוף תאורה. המיוצר מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. גוף תאורה יחודי השוטף את החדר באור חיוני ונעים. מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

גוף תאורה ענתיק

גוף תאורה. המיוצר מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. ענתיק הינו גוף תאורה צינורי בעל אופי סמליות וכוח. גוף תאורה יחודי השוטף את החדר באור חמים ומלטף, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

גוף תאורה פירזמטי מרובע

גוף תאורה. המיוצר מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי.אהיל זה הנו פריט יחודי ומקורי, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.

תלויי תקרה ספירלה מוכספת

גופי תאורה מקוריים. המיוצרים מזכוכית פיירקס בניפוח ידני אומנותי. גוף תאורה יחודי השוטף את החדר באור חמים ומלטף, מיוצר בעבודת יד מלאה בשיטות של פעם-אך בטכנולוגיה של ימינו, המבטיחה איכות ללא דופי ועמידות לזמן רב.